„Cestovateľ, autor štyroch cestopisov, zajakávajúci sa motivačný spíker a tvorca festivalu,“ tak znie popis na jeho web stránke. Michal Knitl 10 rokov cestoval, napísal a vydal niekoľko cestopisov a zorganizoval a prednášal na viac ako 300 podujatiach. Pritom všetkom má však hendikep, kvôli ktorému by sa väčšina ľudí nikdy pred obecenstvo nepostavila – od malička sa totiž zajakáva.

Som neskutočne rád, že  Mišo prijal moje pozvanie a stal sa druhým hosťom podcastu Sám Sebe Pán™ Podcast. Zhovárali sme sa o cestovaní, vydávaní a predaji kníh, organizovaní cestovateľských festivalov Cestou Necestou a v neposlednom rade aj o zajakávaní.

Sám Sebe Pán™ Podcast #02 s hosťom Michalom Knitlom

Vypočuj si druhý Sám Sebe Pán™ Podcast kliknutím na tlačidlo play vo widgete.

Zdieľaj svoj názor

Páčil sa ti podcast? Vylepšil by si niečo? Daj mi vedieť do komentárov pod článkom.

– Lubo Jurík, 5. apríla 2017, kaviareň ArtPoint, Prievidza

Máš k článku otázku alebo pripomienku?

Páčil sa ti tento článok? Chceš sa podeliť o svoje osobné skúsenosti? Napíš mi do diskusie nižšie. Odpovedám na každý komentár.

Chceš aj naďalej dostávať nové články zo Sám Sebe Pán™ emailom?

Ak áno, je potrebné, aby si vyplnil/a nasledovný formulár. Ak tak neurobíš do 25. mája, tvoja emailová adresa bude zo zoznamu vymazaná a už ti z blogu Sám Sebe Pán™ nové články na email neprídu. Ak chceš vedieť prečo, tu nájdeš viac informácií, no v skratke: prikazuje nám to nová európska smernica GDPR.

Kniha Láska k Aziatkám je konečne v predaji