Erik Gyepes je 29-ročný affiliate marketér z Nitry, ktorý žije v Thajsku už svoj piaty rok, aj so svojou thajskou manželkou. S Erikom sa osobne poznáme viac ako 3 roky a som nesmierne rád, že som ho nedávno opäť mohol stretnúť osobne počas jeho krátkej návštevy Slovenska. Výsledkom nášho stretnutia je aj Sám Sebe Pán™ Podcast číslo 3, v ktorom sme sa rozprávali o jeho podnikateľských začiatkoch, o jeho príchode a živote v Thajsku, o medzikultúrnych vzťahoch, ako aj o tom, čím sa Erik živí momentálne a ako vidí svoju budúcnosť. Rozhovor je to vcelku zábavný, preto verím, že sa bude páčiť aj vám.

Erik v angličtine bloguje o affiliate marketingu na erikgyepes.com, zatiaľ čo na depi.sk môžete nájsť jeho pôvodný slovenský blog o živote v Thajsku.

Ďakujem Erikovi, že prijal moje pozvanie a ospravedlňujem sa mu, pretože som počas podcastu až dvakrát vyslovil jeho priezvisko nesprávne.

Sám Sebe Pán™ Podcast #03 s hosťom Erikom Gyepesom

Vypočuj si tretí Sám Sebe Pán™ Podcast kliknutím na tlačidlo play vo widgete.

Sám Sebe Pán™ Podcast s Erikom Gyepesom

S Erikom v Nitre 12. mája 2017

Zdieľaj svoj názor

Páčil sa ti podcast? Vylepšil by si niečo? Daj mi vedieť do komentárov pod článkom.

– Lubo Jurík, 12. mája 2017, kaviareň Guteva, Nitra

Chceš byť sám sebe pánom či paňou?

vyše 1200 ľudí pravidelne dostáva nové články zo SámSebePán.sk zadarmo priamo do svojej emailovej schránky. Pridaj sa k nim a buď medzi prvými, ktorí si nové články prečítajú.


Máš k článku otázku alebo pripomienku?

Páčil sa ti tento článok? Chceš sa podeliť o svoje osobné skúsenosti? Napíš mi do diskusie nižšie. Odpovedám na každý komentár.