Kontakt

Lubo Jurík

lubo@samsebepan.sk

Neodpovedám na cestovateľské otázky

Blog Sám Sebe Pán som nikdy nebral ako cestovateľský blog, no keďže ja sám veľa cestujem či žijem v zahraničí, stále mi mnoho ľudí píše na email, Facebook či Instagram so žiadosťami o cestovateľské rady. Ak patríš medzi nich aj ty, prosím rozumej, že by som ti rád pomohol, avšak na písanie turistických návodov a tipov nemám časovú, ani mentálnu kapacitu. Mnohí ľudia to nevedia pochopiť, pretože oni si svoj vlastný čas a mentálnu energiu príliš necenia. Som si však istý, že ty k nim nepatríš a rozumieš môjmu rozhodnutiu.

Prajem ti šťastné cestovanie.

Lubo Jurík, 1. decembra 2019

Kde sa práve nachádzam

Da Nang, Vietnam

Časový posun

Prvý je čas v oblasti, kde sa práve nachádzam.
Druhý je tvoj lokálny čas.

World Clock

Čauko, volám sa Lubo

Už 9 rokov som nezávislý na lokalite - živím sa prácou z môjho laptopu, nech sa nachádzam kdekoľvek. Doteraz som žil vo Veľkej Británii, Austrálii, Thajsku, Južnej Kórei, Malajzii, Vietname a na Taiwane, a cestoval a pracoval zároveň aj na Srí Lanke, Filipínach, v Singapure, Hong Kongu, Japonsku, Taliansku a Nemecku. Aktuálne žijeme s mojou manželkou z Vietnamu v Bratislave.

Na blogu Sám Sebe Pán píšem o pozitívnom myslení, seba motivácii a prekonávaní samého seba, zatiaľ čo v podcaste sa zhováram s rôznymi inšpiratívnymi ľuďmi. Napísal som a publikoval knihu Láska k Aziatkám. Keď som v Európe, taktiež rád prednášam.