O projekte Zarábaj Ako Pán™

Prečo som vytvoril kurz Zarábaj Ako Pán™ a založil tento blog

Verím, že každý by mal mať možnosť voľby. Verím, že keby každý možnosť voľby mal, mnoho ľudí by si vybralo nepracovať pre niekoho iného, za podmienok, ktoré sa im nepáčia alebo im nevyhovujú.

Skvelou správou je, že v dnešnej dobe je možné vybudovať svoj život tak, aby si bol spokojný a šťastný. Aby si nemusel robiť to, čo robiť nechceš, a zároveň mohol robiť to, čo ťa baví a napĺňa.

Mojim celoživotným poslaním je pomáhať ľuďom. Inšpirovať ich a motivovať k tomu, aby zlepšili svoj život a stali sa šťastnejšími. To je to, čo ma napĺňa a robí ma šťastným. To je dôvod, prečo som založil aj svoj blog Sám Sebe Pán™ a prečo ho píšem už viac ako 3 roky.

Bohužiaľ, ako grafik a web dizajnér viem pomôcť iba malému počtu ľudí. Viem pomôcť iba jednému klientovi alebo jednej firme naraz, a jednotlivé projekty často trvajú mesiace. Pomôcť iba niekoľkým ľuďom či firmám ročne je pre mňa veľmi málo, a to je dôvod, prečo som sa pred viac ako rokom rozhodol vytvoriť kurz Zarábaj Ako Pán™, a prečo prevádzkujem aj tento blog.

Vďaka moderným technológiám viem pomôcť výrazne väčšiemu množstvu ľudí ako formou spolupráce „jeden na jedného“. Viem pomôcť stovkám až tisícom ľudí naraz, a to je niečo, čo ma motivovalo vytvoriť tento kurz a priľahlý blog – a čo ma stále motivuje, pretože moja práca ani zďaleka nie je dokončená.

Mojim cieľom je umožniť čo najväčšiemu množstvu ľudí žiť plnohodnotný, šťastný život, akokoľvek si ho predstavujú. Mojim nástrojom sú moje vedomosti a skúsenosti pretavené do projektu Zarábaj Ako Pán™.

Autorom Zarábaj Ako Pán™ je Lubo Jurík

Lubo Jurík

Od januára 2014 žijem v Ázii. Živím sa prácou z môjho laptopu, nech sa nachádzam kdekoľvek. Doteraz som žil vo Veľkej Británii, Austrálii, Thajsku, Južnej Kórei a Malajzii. Aktuálne žijem v Taipei, hlavnom meste Taiwanu.

Mám desiatky spokojných klientov a stovky emailových adries ľudí, ktorí mi dôverujú. Podnikaniu cez internet sa venujem viac ako 9 rokov. Prešiel som si naozaj všeličím, od tvorby sociálneho portálu, cez predaj produktov z Číny, cez prevádzkovanie svadobného portálu a organizovanie celoslovenskej súťaže cez internet, až po tvorbu online kurzov, interaktívnych portálov, magazínov a eshopov nie len pre moje vlastné projekty, ale aj pre mojich klientov.

 

[kodex_post_like_buttons]