Mišo Duchoň je 28-ročný kondičný tréner a bloger, ktorý pochádza z Prievidze, no momentálne žije v Bratislave. Na jeho blogu misoduchon.com píše o tom, ako byť efektívny či už v práci, v športe alebo v osobnom živote. Aktívne trénuje, o čom môžeš viac zistiť na stránke outdoorovej workout akadémie SOWA, a taktiež je súčasťou slovenského startupu Neseda.

Z Miša mám už od nášho prvého stretnutia pocit, že sa vyzná a vie, o čom rozpráva. Všetky naše stretnutia sú veľmi inšpiratívne a taký je verím aj tento podcast. Mišo je TOP a som si istý, že o ňom budeš ešte veľa počuť. Preto si teraz nenechaj ujsť náš podcast, v ktorom sme sa bavili o mnohých zaujímavých témach.

Sám Sebe Pán™ Podcast #04 s Mišom Duchoňom

Mišove projekty a iné projekty spomínané v podcaste

Zdieľaj svoj názor

Páčil sa ti tento podcast? Vylepšil by si niečo? Daj mi vedieť do komentárov pod článkom alebo na email lubo@samsebepan.sk.

– Lubo Jurík, 21. júla 2017, Bratislava

Chceš byť sám sebe pánom či paňou?

viac ako 900 ľudí pravidelne dostáva nové články zo SámSebePán.sk zadarmo priamo do svojej emailovej schránky. Pridaj sa k ostatným a získaj pravidelnú dávku inšpirácie z nových článkov ihneď, ako ich publikujem.

Máš k článku otázku alebo pripomienku?

Páčil sa ti tento článok? Chceš sa podeliť o svoje osobné skúsenosti? Napíš mi do diskusie nižšie. Odpovedám na každý komentár.