Dnešný článok je špeciálny. Nie je to totiž článok, ale podcast. Pre tých z vás, ktorý sa s týmto výrazom ešte nestretli, podcast je pravidelná rádio relácia, ktorá však nie je vysielaná v rádiu, ale publikovaná na internete. Mať svojú vlastnú rádio šou (podcast) som sa rozhodol už pred niekoľkými mesiacmi, ešte keď som bol v Thajsku, a práve dnes publikujem prvú reláciu.

Hosť podcastu #01 – Beáta Oravcová

Hosťom prvého podcastu je moja klientka, členka kurzu Zarábaj Ako Pán™ a v neposlednom rade aj moja kamarátka Beátka Oravcová. V podcaste sme sa rozprávali o jej projekte Supervizáž.sk, ktorým pomáha ženám vyzerať a cítiť sa lepšie. Beátka doteraz napísala na svoj blog vyše 700 článkov a vytvorila niekoľko digitálnych produktov – vrátane online kurzu. Živí sa tým, čo miluje, a do práce chodí každý deň „vyslovene s radosťou“. Verím, že tento rozhovor bude pre vás inšpiratívny; pre mňa jednoznačne bol.

Sám Sebe Pán™ Podcast #01

Vypočuj si prvý Sám Sebe Pán™ Podcast kliknutím na tlačidlo play vo widgete.

Zdieľaj svoj názor

Páčil sa ti podcast? Vylepšil by si niečo? Daj mi vedieť do komentárov pod článkom.

– Lubo Jurík, 3. apríla 2017, home office, Prievidza

Chceš byť sám sebe pánom či paňou?

vyše 1100 ľudí pravidelne dostáva nové články zo SámSebePán.sk zadarmo priamo do svojej emailovej schránky. Pridaj sa k nim a buď medzi prvými, ktorí si nové články prečítajú.


Máš k článku otázku alebo pripomienku?

Páčil sa ti tento článok? Chceš sa podeliť o svoje osobné skúsenosti? Napíš mi do diskusie nižšie. Odpovedám na každý komentár.