Dnešný článok je špeciálny. Nie je to totiž článok, ale podcast. Pre tých z vás, ktorý sa s týmto výrazom ešte nestretli, podcast je pravidelná rádio relácia, ktorá však nie je vysielaná v rádiu, ale publikovaná na internete. Mať svojú vlastnú rádio šou (podcast) som sa rozhodol už pred niekoľkými mesiacmi, ešte keď som bol v Thajsku, a práve dnes publikujem prvú reláciu.

Hosť podcastu #01 – Beáta Oravcová

Hosťom prvého podcastu je moja klientka, členka kurzu Zarábaj Ako Pán™ a v neposlednom rade aj moja kamarátka Beátka Oravcová. V podcaste sme sa rozprávali o jej projekte Supervizáž.sk, ktorým pomáha ženám vyzerať a cítiť sa lepšie. Beátka doteraz napísala na svoj blog vyše 700 článkov a vytvorila niekoľko digitálnych produktov – vrátane online kurzu. Živí sa tým, čo miluje, a do práce chodí každý deň „vyslovene s radosťou“. Verím, že tento rozhovor bude pre vás inšpiratívny; pre mňa jednoznačne bol.

Sám Sebe Pán™ Podcast #01

Vypočuj si prvý Sám Sebe Pán™ Podcast kliknutím na tlačidlo play vo widgete.

Zdieľaj svoj názor

Páčil sa ti podcast? Vylepšil by si niečo? Daj mi vedieť do komentárov pod článkom.

– Lubo Jurík, 3. apríla 2017, home office, Prievidza

Máš k článku otázku alebo pripomienku?

Páčil sa ti tento článok? Chceš sa podeliť o svoje osobné skúsenosti? Napíš mi do diskusie nižšie. Odpovedám na každý komentár.

Chceš aj naďalej dostávať nové články zo Sám Sebe Pán™ emailom?

Ak áno, je potrebné, aby si vyplnil/a nasledovný formulár. Ak tak neurobíš do 25. mája, tvoja emailová adresa bude zo zoznamu vymazaná a už ti z blogu Sám Sebe Pán™ nové články na email neprídu. Ak chceš vedieť prečo, tu nájdeš viac informácií, no v skratke: prikazuje nám to nová európska smernica GDPR.

Kniha Láska k Aziatkám je konečne v predaji