Názory spokojných
majiteľov web stránok

Juraj Huba,

Ľubova práca je moderná, poctivá a rýchla. Spolupracujem s ním 11 rokov na viacerých projektoch a nikdy ma svojimi návrhmi, alebo ich realizáciou nesklamal. Považujem ho za špičku vo svojom odbore. Vždy vie pochopiť predstavy zákazníka a realizovať ich spôsobom, ktoré prekvapia.

Juraj Huba, Poľnoinfo.sk
Angelika Vavrová,

Myslím, že Lubo sa vie naladiť aj keď máte jasnú predstavu ako to chcete, ale aj keď ju vôbec nemáte a jediné zadanie je „aby to vystihovalo mňa a moju prácu“ – a to teda nevie každý.

Angelika Vavrová, Angelik.sk

Rýchle riešenia, dostatočné množstvo nápadov a možností ako čo zrealizovať. Bezproblémová komunikácia a profesionálny prístup ku klientovi. Odporúčam a prajem veľa spokojných klientov.

Zuzana Zemanová, biobran.se

Mali sme problém s rýchlosťou webu, s ktorým sme si nevedeli dať rady. Ľubo okamžite spravil analýzu, web zrazu fičal 100% lepšie. Dobrý, rýchly a odborný prístup.

Michal Blaško, interez.sk

Spolupráca s Lubom Juríkom bola veľmi produktívna. Podľa vyslovených požiadaviek navrhol primerané riešenie a realizáciu webstránky. Spolu s jej priamou tvorbou sa postaral aj o dizajnérske spracovanie poskytnutých materiálov. Priebeh aj výsledok spolupráce splnil očakávania a odporúčam jeho schopnosti ďalším zákazníkom.

Manažér, kazetynavino.sk
Chcem vedieť viac
Mám záujem spolupracovať