Názory spokojných
majiteľov firemných identít

Jana Bieliková,

Keď som požiadala Luba o vytvorenie loga, netušila som, ako nápadito a výstižne sa s tým pohrá. Vytvoril mi firemnú identitu „digitálnej účtovníčky“, z ktorej som od prvého momentu maximálne nadšená. Vystihuje môj prístup modernej spolupráce smerom ku klientovi a účtovné služby tak mení na online podnikanie.

Jana Bieliková, Digitálna účtovníčka
Juraj Huba,

Ľubova práca je moderná, poctivá a rýchla. Spolupracujem s ním 11 rokov na viacerých projektoch a nikdy ma svojimi návrhmi, alebo ich realizáciou nesklamal. Považujem ho za špičku vo svojom odbore. Vždy vie pochopiť predstavy zákazníka a realizovať ich spôsobom, ktoré prekvapia.

Juraj Huba, Poľnoinfo.sk
Angelika Vavrová,

Veľmi sa mi páčilo, že Lubo nemal zbytočné otázky, nevypytoval sa, spoznal mňa, moju prácu a podľa toho na prvýkrát vytvoril logo, s ktorým som bola hneď spokojná a stotožnená. Myslím, že Lubo sa vie naladiť aj keď máte jasnú predstavu ako to chcete, ale aj keď ju vôbec nemáte a jediné zadanie je „aby to vystihovalo mňa a moju prácu“ – a to teda nevie každý.

Angelika Vavrová, Angelik.sk

Keď sme začali pracovať na viacerých jazykových mutáciách web stránky, obrátil som sa na Ľuba, aby mi vytvoril celkom novú firemnú identitu. Výsledok ma pozitívne prekvapil. Páči sa mi zaujímavý kontrast okrúhleho loga s novým typom písma. Rovnako aj výber oranžovej farby v kombinácii s hnedou je príjemnou zmenou. Z novej identity som úplne nadšený.

Ľubomír Gabriš, Ekologické tašky