Hlavné výhody kurzu Zarábaj Ako Pán™

Videonávody ti ukážu, čo presne máš robiť

Mnoho lekcií kurzu obsahuje videonávody, ktoré budovanie tvojho online podnikania zjednodušia a tvoj postup výrazne urýchlia. Vo videonávodoch uvidíš, čo presne máš urobiť a kam kliknúť, ale taktiež sa zo slovného doprovodu dozvieš mnoho hodnotných informácií.

  • Aktuálna dĺžka videonávodov v kurze: 7 hodín, 16 minút.

Zoznamy úloh ťa uistia, že na nič nezabudneš

Všetky lekcie obsahujú interaktívne zoznamy úloh, vďaka ktorým budeš presne vedieť, ktoré úlohy si už dokončil a ktoré na teba ešte len čakajú. Už sa nestane, že ostaneš "zaseknutý", pretože nebudeš vedieť, čo máš robiť ďalej.

Grafy ti umožnia vidieť svoj aktuálny progres

Vždy, keď dokončíš novú úlohu, systém automaticky aktualizuje graf tvojho celkového progresu kurzom. Nič nemotivuje viac ako vidieť svoj postup a to, koľko si už toho pre dosiahnutie svojho cieľa urobil.

Zľavy pre členov ti ušetria peniaze

Ako člen kurzu získaš prístup k zľavám a špeciálnym ponukám na produkty a služby, ktoré ti budovanie tvojho online podnikania zjednodušia.

Súkromná Facebook skupina ťa podporí, keď to budeš potrebovať

Komunikuj s ľudmi, ktorí už na internete zarábajú a vymieňaj si informácie s tými, ktorí sa snažia o to isté ako ty - zarobiť online. Súkromná Facebook skupina iba pre členov Zarábaj Ako Pán™ je na to ideálna. Uč sa od tých úspešnejších.

Aktualizácie zadarmo ti zaručia vždy nový obsah

Obsah kurzu Zarábaj Ako Pán™ sa neustále dopĺňa o nové lekcie, videá, videonávody, bonusy a iné vylepšenia. Aktuálni členovia kurzu získavajú prístup ku všetkému novému obsahu úplne zadarmo.

  • Obsah kurzu bol naposledy aktualizovaný 25. augusta 2018.

Poradím ti vždy, keď to budeš potrebovať

Tvoju web stránku za teba nevytvorím a tvoje podnikanie za teba nerozbehnem, ale môžeš si byť istý, že urobím všetko preto, aby sa to tebe podarilo.

  • Štandardne odpovedám na otázky členov kurzu do 48 hodín.

Ďakujem za tvoj predošlý mail, Lubo. Pomohol mi. Cením si, že odpovedáš k veci a vieš poradiť.

Michael Osrman, člen kurzu

Optimalizácia pre smartfóny ti umožní prechádzať kurzom na smartfóne či tablete

Celý kurz je plne optimalizovaný pre mobilné zariadenia. Je jedno, či použiješ svoj stolný počítač, laptop, tablet alebo svoj smartfón - kurz Zarábaj Ako Pán™ bude vždy vyzerať dobre. K informáciám v kurze sa tak dostaneš kedykoľvek budeš potrebovať, nech sa nachádzaš kdekoľvek.

Chcem vidieť názory iných
Chcem prejsť k objednávke