139 ľudí je na ceste za vysnívaným životom
vďaka kurzu Zarábaj Ako Pán™

Najnovší nákup urobil/a pred menej ako hodinou .

Lukáš Ištvan

Chcem ťa pochváliť za veľmi kvalitne prepracovaný online kurz Zarábaj Ako Pán™. V tvojom kurze som našiel presne tie informácie, ktoré som potreboval.

Lukáš Ištvan
Martin Leško

To, že je tento kurz vytvorený spôsobom, že sa k nemu môžem kedykoľvek vrátiť, a hlavne, že sa môžem vrátiť do akejkoľvek jeho časti a pripomenúť si ako sa čo robí, je pre mňa najväčšie PLUS. Tvoj kurz hodnotím veľmi kladne a som rád, že som mal možnosť zapojiť sa do neho. Taktiež si veľmi vážim tvoj záujem a rýchle odpovedanie k mailom v minulosti.

Martin Leško
Tomáš Kundek

Kurz Zarábaj Ako Pán™ je taký sprievodca, ako už popri práci prísť na to, čo chcem, a podniknúť konkrétne kroky, ako si za tým ísť.

Tomáš Kundek
Marek Samko,

Ďakujem ti za cenné informácie, Lubo. Veľmi si mi pomohol. Až teraz viem, koľko úsilia ťa stálo vytvoriť kurz zarabajakopan. Na internete je mnoho informácií o online podnikaní zdarma, ale to človeka neposunie ďalej tak ako tvoj kurz.

Marek Samko, Samkos GmbH
Beáta Oravcová,

Analytické, technické, marketingové a komunikačné schopnosti Luba Juríka som mala možnosť spoznať ako jeho klientka pri tvorbe webstránky i digitálnych produktov. Kurz Zarábaj Ako Pán™ som si zakúpila, aby som ešte lepšie pochopila súvislosti, a stalo sa. Okrem mnohých tipov, technických návodov a jedinečných postupov som v ňom našla i informácie z oblasti marketingu a psychológie.

Oceňujem, že kurz je písaný zrozumiteľne a prehľadne a pridanou hodnotou je i to, že je priebežne rozširovaný o nové témy. Určite tento ucelený prehľad odporúčam všetkým, ktorí chcú zarábať prostredníctvom internetu.

Beáta Oravcová, Supervizáž.sk
Bohuš Bohunický

Istú dobu som sledoval tvoj blog a zapáčila sa mi myšlienka pracovať odkiaľ sa mi zachce. Životný štýl digitálneho nomáda som poznal už dávnejšie, čítal som Tima Ferrissa a sledoval som aj zahraničné blogy, ale asi až s tvojím blogom sa mi zdalo reálne, že aj chalan zo Slovenska môže takýmto životným štýlom žiť a zarábať cez internet.

Musím sa ti poďakovať, kurz mi veľmi pomohol, tvoje videá boli super a všetko som z nich pochopil a spravil, a určite neľutujem tých zopár eur.

Bohuš Bohunický
Jana Hlinková

Páči sa mi, že jednotlivé lekcie sú stručné a k veci. Žiadne omáčky okolo, ale predovšetkým praktické rady – nie len teória, ktorá ťa aj tak nič nenaučí.

Jana Hlinková
Mám ohľadom kurzu otázky
Chcem sa stať členom