Hlavné výhody kurzu Šťastný Ako Pán

10 zaujímavých tém

Každý týždeň je venovaný inej téme. Kurz je zámerne rozdelený na týždne, aby mal každý dostatok času vykonať úlohu pre daný týždeň. Taktiež, 7-dňový odstup medzi témami ti umožní dostať myšlienky z daného týždňa hlbšie do svojho podvedomia, vďaka čomu bude ich efekt väčší.

Úlohy ku každej téme

Ku každej téme je v kurze pre teba pripravená jedna alebo viac zábavných úloh, ktoré máš vykonať v daný týždeň.

Grafy progresu lekciami a celým kurzom

Grafy progresu lekciami a celým kurzom ťa budú efektívne motivovať k ďalšiemu progresu. Vždy, keď splníš novú úlohu, systém totiž automaticky aktualizuje graf tvojho celkového progresu kurzom.

Štatistiky progresu kurzom

Prehľadná tabuľka s grafmi, ktorá ukazuje aktuálny progres všetkých členov kurzu, ti umožní porovnať svoj progres s ostatnými členmi.

Interaktívne kvízy

V každej téme sa nachádza aj krátky kvíz, ktorý ti pomôže uistiť sa, že rozumieš konceptom, ktoré sa v danom týždni preberajú.

Diskusie k témam

Každá téma obsahuje aj sekciu komentárov, v ktorej môžeš diskutovať s ostatnými členmi kurzu, no taktiež so mnou.

Funguje na počítači, tablete aj smartfóne

Kurz a celá platforma sú plne optimalizované pre mobilné zariadenia. Je jedno, či sa do kurzu prihlásiš cez svoj stolný počítač, laptop, tablet alebo smartfón - členská zóna bude vždy vyzerať dobre.

Prémiová podpora

Ak budeš mať počas kurzu akúkoľvek otázku alebo problém, môžeš mi kedykoľvek napísať a ja ti poradím najlepšie, ako budem vedieť.

Súkromná Facebook skupina

V súkromnej Facebook skupine iba pre členov kurzu môžeš komunikovať s inými členmi kurzu, zdieľaj svoje skúsenosti s jednotlivými témami, alebo pridávať svoje fotografie či videá ako zábavný dôkaz vykonania jednotlivých úloh.

Mám ohľadom kurzu otázky
Chcem prejsť k objednávke