Volám sa Lubo Jurík
a som autorom kurzu Šťastný Ako Pán

Od roku 2009 do roku 2012 som žil, študoval a pracoval v Sydney v Austrálii, kde som sa zoznámil s kultúrou pozitivizmu, ale aj s ázijskými kultúrami, ktoré ma odvtedy nesmierne fascinujú.

Už viac ako 4,5 roka som nezávislý na lokalite - živím sa prácou z môjho laptopu, nech sa nachádzam kdekoľvek. Doteraz som žil vo Veľkej Británii, Austrálii, Thajsku, Južnej Kórei, Malajzii, Vietname a na Taiwane, a cestoval a pracoval zároveň aj na Srí Lanke, Filipínach, v Singapure, Hong Kongu, Japonsku, Taliansku a Nemecku. Aktuálne žijem v prímorskom meste Da Nang vo Vietname.

Okrem online kurzu Šťastný Ako Pán™ sa venujem aj mnohým iným projektom. Ako dizajnér a webdizajnér pomáham klientom s ich prevažne online podnikaním. Online kurzom Zarábaj Ako Pán™ pomáham ľuďom so zarábaním cez internet. Napísal som a publikoval knihu Láska k Aziatkám. Na blogu Sám Sebe Pán píšem o pozitívnom myslení, seba motivácii a prekonávaní samého seba. Tvorím internetovú rádio reláciu s názvom Sám Sebe Pán PODCAST, v ktorej sa zhováram s inšpiratívnymi ľuďmi o rôznych zaujímavých témach. A keď som v Európe, taktiež rád prednášam.

Zmienky v médiách

Zmienky v médiách
Skvelé, chcem sa stať členom

„Nesmejeme sa, pretože sme šťastní. Sme šťastní, pretože sa smejeme.“
- William James