Žiadne produkty v košíku.

Staň sa patrónom Sám Sebe Pán

Ahoj,

blog Sám Sebe Pán som založil v apríli 2013 s cieľom písať bez cenzúry o mojich životných skúsenostiach a tým inšpirovať čo najviac Slovákov a Čechov k tomu vybudovať si život podľa svojich predstáv. Mojim životným cieľom je pomôcť čo najväčšiemu množstvu ľudí žiť ich vysnívaný život – bez stresu, strachu a depresie, a s vnútorným pocitom naplnenia a spokojnosti.

4 roky po založení blogu, v apríli 2017, som s tým istým cieľom spustil aj „online rádio šou“ s názvom Sám Sebe Pán PODCAST. Písať články a nahrávať podcasty, ktoré inšpirujú a motivujú ľudí ako si ty, ma nesmierne vnútorne napĺňa. Bohužiaľ si však nemôžem dovoliť písať nové články a nahrávať nové podcasty až tak často, nakoľko ma blogovanie a podcastovanie neživí a musím sa venovať aj iným, komerčným aktivitám, aby som mal na nájom a živobytie.

Patreon umožňuje fanúšikom môjho blogu a podcastu, aby ma podporili v robení toho, čo milujem a čo zároveň pomáha tisícom ľudí. Ľuďom, ktorí sa hľadajú. Ktorí práve prechádzajú nejakým ťažkým životným obdobím. Ktorí majú strach a nevedia ho prekonať. Alebo ktorí iba hľadajú inšpiráciu a iné, alternatívne spôsoby žitia.

Patríš medzi nich aj ty? Podpor ma malou sumou každý mesiac a ja budem na oplátku tvoriť viac kvalitnejšieho obsahu, ktorý ťa inšpiruje.

Lubo Jurík
autor Sám Sebe Pán

Ako sa môžem stať patrónom Sám Sebe Pán?

  1. Navštív Patreon profil Sám Sebe Pán na Patreon.com.
  2. Klikni vpravo hore na tlačidlo „BECOME A PATRON“.
  3. Na ďalšej podstránke si vyber balík (tier), teda koľko chceš prispevať a čo za to dostaneš, a klikni na tlačidlo „CONTINUE“.
  4. Na ďalšej podstránke zadaj svoje platobné údaje a klikni na tlačidlo „UPDATE PAYMENT“.
  5. Na ďalšej podstránke skontroluj všetky údaje a klikni na tlačidlo „CONFIRM PAYMENT“.

Detailný návod aj so screenshotmi (v angličtine) nájdeš na oficiálne stránke Patreon.

Čauko, volám sa Lubo

Už 6 rokov som nezávislý na lokalite - živím sa prácou z môjho laptopu, nech sa nachádzam kdekoľvek. Doteraz som žil vo Veľkej Británii, Austrálii, Thajsku, Južnej Kórei, Malajzii, Vietname a na Taiwane, a cestoval a pracoval zároveň aj na Srí Lanke, Filipínach, v Singapure, Hong Kongu, Japonsku, Taliansku a Nemecku. Aktuálne žijem v prímorskom meste Da Nang vo Vietname.

Na blogu Sám Sebe Pán píšem o pozitívnom myslení, seba motivácii a prekonávaní samého seba, zatiaľ čo v podcaste (internetovej „rádio relácii“) sa zhováram s rôznymi inšpiratívnymi ľuďmi. Napísal som a publikoval knihu Láska k Aziatkám. Keď som v Európe, taktiež rád prednášam.