Platforma pre automatizovaný predaj digitálnych a fyzických produktov

Predávať digitálne produkty cez Sám Sebe Pán je rýchle, jednoduché a efektívne

Zisti viac

Hľadáš tú správnu platformu na predaj svojich digitálnych produktov?

 • Chceš zarábať predajom ebookov, online kurzov, či iných digitálnych produktov?
 • Máš napísaný ebook, ale nevieš, ako ho predať?
 • Chceš vytvoriť online kurz, ale nevieš, ako technicky vytvoriť členskú zónu?
 • Predávaš cez svoj blog, ale tvoj systém nie je pre tvoje potreby postačujúci?

Cez platformu môžeš jednoducho

 • Vytvoriť a automaticky predávať svoj vlastný online kurz.
 • Automaticky predávať svoj ebook či iné digitálne produkty.

Hlavné výhody platformy

 • Nemusíš sa starať o systém eshopu, členskej zóny, emailingový systém, či iné technické záležitosti.
 • Nemusíš sa stresovať so slovenskými zákonmi a európskymi nariadeniami, pretože platforma ich podporuje automaticky.
 • Nemusíš sa starať o aktualizácie softvéru a všetkých jeho súčastí, pretože tie spravujeme my.
 • Nemusíš sa starať o príjem platieb, fakturáciu, či výber a platbu daní, pretože platforma to rieši automaticky.
 • Svoju energiu a čas môžeš venovať tvorbe obsahu, ďalších produktov a služieb, komunikácii so svojimi zákazníkmi, či robeniu toho, čo miluješ.

Kto som a ako ti viem pomôcť

 • Vyše 4 roky vylepšujem platformu Sám Sebe Pán, cez ktorú tvorím a predávam svoje vlastné digitálne produkty.
 • Na platforme som doteraz vytvoril a predávam 4 online kurzy, 1 tlačenú knihu a ebook, a niekoľko online služieb.
Mám záujem
Chcem vidieť všetky výhody

Výhody platformy Sám Sebe Pán

Výhody predajného systému

Jednoduchá a bezpečná platba kartou, online bankovým prevodom či Bitcoinmi

Tvoji zákazníci budú môcť za tvoje produkty zaplatiť debetnou alebo kreditnou kartou, online bankovým prevodom (rôznych bánk), PayPalom, alebo dokonca Bitcoinmi.

Automatické vystavenie faktúr

Po úspešnej platbe sa zákazníkovi automaticky vystaví a odošle faktúra so všetkými zákonnými náležitosťami.

Automatický prístup k digitálnym produktom (aj k viacerým naraz)

Tvoji zákazníci si môžu zakúpiť počas tej istej objednávky viac produktov a systém im automaticky pridá prístup ku každému jednému z nich.

Automatický emailingový systém

Cez platformu môžeš vytvoriť plne automatizované emailové kampane na predaj svojich digitálnych produktov, no taktiež môžeš vytvoriť automatické newslettery, ktoré začnú chodiť tvojim zákazníkom až po tom, ako si zakúpia daný produkt.

Automatizovaný affiliate systém

Vďaka affiliate systému Sám Sebe Pán môžeš získať armádu predajcov, ktorí budú za finančnú odmenu, ktorú sám určíš, promovať tvoje produkty a tak aktívne zvyšovať tvoje zisky.

Podpora predaja do Čiech, Európy, aj celého sveta

Vieš, že keď predáš ebook, online kurz alebo iný digitálny produkt do Čiech alebo do inej európskej krajiny, musíš svojmu zákazníkovi zaúčtovať aj DPH, a to podľa krajiny, v ktorej sa nachádza? A potom každé 3 mesiace podávať daňové priznanie? Tieto veci všetky za teba automaticky vybaví platforma Sám Sebe Pán.

Podpora GDPR, MOSS a iných otravných zákonov

Blogeri a malí podnikatelia sa nechcú venovať všetkým tým nariadeniam a zákonom. Je to otrava a neefektívna investícia času, ale mať svoje podnikanie v súlade so zákonmi je nesmierne dôležité. Ak použiješ na predaj svojich produktov platformu Sám Sebe Pán, nebudeš musieť tieto veci vôbec riešiť, pretože ich platforma vyrieši za teba.

Automatický ukážkový systém

Vďaka platforme vieš ponúknuť záujemcom ukážku zo svojho digitálneho produktu. Keď o ňu prejavia záujem, automaticky ku nej získajú prístup, no zároveň im môžu od teba začať chodiť automatické emaily, do ktorých môžeš pridať aj výzvu ku kúpe a tak efektívne zvýšiť počet predajov svojich produktov.

A/B testovanie ukážok

Platforma ti umožní vytvoriť 2 rôzne verzie ukážok z tvojho produktu, vďaka čomu budeš môcť efektívne otestovať, ktorá verzia lepšie predáva.

Výhody členskej zóny

Automatické spustenie kurzu v presný deň

Na platforme Sám Sebe Pán vieš jednoducho spustiť predpredaj svojho produktu s konkrétnym dňom spustenia niekedy v budúcnosti, kedy tvoji zákazníci automaticky získajú prístup k danému digitálnemu produktu. Vďaka tomu vieš vytvoriť polo-automatizovanú, ale aj plne-automatizovanú reklamnú kampaň na svoj online kurz, pričom zákazníci si budú môcť prístup zakúpiť v rôznych časoch, ale kurz začnú všetci naraz v ten istý deň.

Nastaviteľná dĺžka členstva

Môžeš ponúkať kurzy s doživotným členstvom, alebo s časovo obmedzeným členstvom - či už na 1 rok, 1 mesiac, alebo akékoľvek iné obdobie.

Automatické emailové pripomienky pred vypršaním členstva

Ak sa rozhodneš ponúkať kurzy s obmedzeným členstvom, systém automaticky pošle členom tvojho kurzu pripomienkové emaily s výzvou k platbe na ďalšie obdobie, vďaka čomu si členstvo v tvojom kurze predĺži viac členov.

Ochrana videí pred kopírovaním

Prvotriedna ochrana videí ti zaručí, že prístup k tvojim videám získajú iba tí, ktorí k nim majú právoplatný prístup.

Ochrana dôležitých súborov pred neoprávneným stiahnutím

Ochrana chránených súborov ti zaručí, že tvoj ebook či iný digitálny produkt na stiahnutie si stiahnu iba tí, ktorí k nemu majú právoplatný prístup.

Úlohy k lekciám

Ku každej lekcii môžeš vytvoriť sadu úloh, ktoré musia členovia kurzu splniť, aby sa daná lekcia označila ako dokončená. Úlohou môže byť akékoľvek zadanie, no taktiež ňou môže byť aj prehratie videa alebo úspešne prejdenie kvízom.

Grafy progresu lekciami a celým kurzom

Grafy progresu lekciami a celým kurzom ti umožnia členov svojho kurzu efektívne motivovať k ďalšiemu progresu. Vždy, keď člen tvojho kurzu dokončí novú úlohu, systém totiž automaticky aktualizuje graf jeho celkového progresu kurzom.

Štatistiky progresu kurzom

Prehľadná tabuľka s grafmi, ktoré ukazujú aktuálny progres všetkých členov daného kurzu, umožní členom porovnať sa s ostatnými členmi.

Interaktívne kvízy

Do každej lekcie môžeš pridať kvíz, ktorým člen kurzu bude musieť prejsť, aby úspešne dokončil danú lekciu.

Certifikáty úspešného ukončenia kurzu

Certifikáty úspešného ukončenia kurzu ti umožnia dať členom svojich kurzov do ruky niečo hmatateľné po tom, ako prejdú tvojim kurzom.

Diskusie k lekciám

Sekcia komentárov umožní členom diskutovať medzi sebou, no taktiež s tebou ako autorom kurzu, ebooku, či iného digitálneho produktu.

Výhody značky Sám Sebe Pán

Dôveryhodná značka

Sám Sebe Pán je značkou s viac ako 5-ročnou tradíciou, ktorej čitatelia, poslucháči a zákazníci dôverujú.

Krásny dizajn a jednotný štýl

Krásny dizajn eshopu, predajného systému a členskej zóny s dôrazom na detaily zvýši hodnotu tvojich produktov.

Optimalizácia pre smartfóny a tablety

Celá platforma je plne optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Je jedno, či tvoji zákazníci použijú svoj stolný počítač, laptop, tablet alebo smartfón - tvoje predajné stránky, nákupný proces či členská zóna budú vždy vyzerať dobre.

Tvoje produkty v eshope Sám Sebe Pán

Všetky produkty na platforme Sám Sebe Pán budú pridané aj do eshopu Sám Sebe Pán, ktorý je úzko prepojený aj s blogom a podcastom Sám Sebe Pán.

Podpora nových produktov v podcaste Sám Sebe Pán

Každý nový produkt na platforme Sám Sebe Pán bude odprezentovaný v podcaste Sám Sebe Pán.

Úzko sledovaná kvalita všetkých produktov na platforme

Na platforme Sám Sebe Pán nájdeš iba kvalitné produkty od overených ľudí, ktorí majú čo ponúknuť. Každý novú produkt detailne skúmame a neprijímame všetky žiadosti.

Ďalšie výhody

Ak nič nepredávaš, tak nič neplatíš

Pokiaľ sa tvoje produkty nebudú predávať, za používanie platformy Sám Sebe Pán nebudeš platiť úplne žiadne prevádzkové či udržiavacie poplatky. Až keď sa budú tvoje produkty predávať a ty budeš zarábať, až vtedy pôjde malé percento z predaja na poplatky platobnej bráne a iné prevádzkové náklady. Výšku poplatku určujeme každému predajcovi individuálne, preto ak máš predbežný záujem, kontaktuj nás.

Videonávody k používaniu platformy

Pre členov platformy Sám Sebe Pán sme vytvorili videonávody, vďaka ktorým budeš presne vedieť, ako vytvoriť obsah svojich online kurzov, pridať svoj ebook na predaj, nastaviť emailingový systém a všetko potrebné. Vo videonávodoch budeš presne vidieť, čo presne máš urobiť a kam kliknúť, vďaka čomu bude práca s platformou Sám Sebe Pán rýchla a efektívna.

Súkromná Facebook skupina

Komunikuj s inými online podnikateľmi, ktorí zarábajú predajom digitánych produktov. Súkromná Facebook skupina iba pre členov kurzu Zarábaj Ako Pán™ a členov platformy Sám Sebe Pán je na to ideálna.

Prémiová podpora

Tvoj online kurz či ebook za teba nevytvorím, ale keď budeš mať akúkoľvek otázku alebo problém, veľmi rád ti poradím.

Zľavy pre všetkých členov

Všetci členovia platformy automaticky získajú prístup k zľavám a špeciálnym ponukám na rôzne hodnotné digitálne produkty a služby.

Prémiové služby

Manuálna kontrola gramatiky a štylistiky profesionálom

Manuálna kontrola gramatiky a štylistiky zvýši kvalitu tvojho obsahu, ako aj efektivitu tvojich predajných stránok a emailových kampaní.

Profesionálny dizajn predajných stránok

Predovšetkým ak chceš predávať prémiové produkty za vyššie ceny, pôsobivý dizajn a použitie tých správnych prvkov na predajnej stránke je nevyhnutnosťou.

Profesionálny dizajn a sadzba kníh a ebookov

Dizajn kníh a ebookov nie je iba o pútavej obálke, ktorá predáva, ale taktiež o výzore každej stránky a čitateľnosti samotného textu. S našou pomocou bude mať tvoja kniha oboje, aj dizajn, aj funkčnosť.

2

predajcovia

12

produktov

499

predajov

10405 €

pripísaných na účet

Záujmový formulár

Zadaj URL adresu svojej hlavnej web stránky

Odporúčania spokojných predajcov

Jana Bieliková,

Keď som požiadala Luba o vytvorenie loga, netušila som, ako nápadito a výstižne sa s tým pohrá. Vytvoril mi firemnú identitu „digitálnej účtovníčky“, z ktorej som od prvého momentu maximálne nadšená. Vystihuje môj prístup modernej spolupráce smerom ku klientovi a účtovné služby tak mení na online podnikanie.

Jana Bieliková, Digitálna účtovníčka

Ako začať predávať
na platforme Sám Sebe Pán

1

Prejavíš záujem

Prejavíš záujem predávať cez platformu Sám Sebe Pán vyplnením záujmového formulára.

Ak tvoju žiadosť schválime.

arrow

2

Vyplníš objednávku

Vyplníš objednávku a potvrdíš súhlas s obchodnými podmienkami.

arrow

3

Vytvoríš svoj produkt

Ak je tvojim produktom online kurz, vytvoríš jednotlivé lekcie online kurzu, pridáš úlohy, kvízy či certifikát. Ak plánuješ predávať ebook, iba pridáš svoj ebook na stiahnutie do členskej zóny.

arrow

4

Nastavíš parametre predaja

Pre svoj digitálny produkt určíš cenu, dĺžku členstva a typ predaja - buď vždy spustený predaj produktu, alebo časovo obmedzené spustenia s presným termínom začiatku (ideálne pre kurzy).

arrow

5

Spustíš predaj

Požiadaš o schválenie a spustenie predaja svojho digitálneho produktu.

arrow

6

Dostaneš zaplatené každý mesiac

Ak bude suma tvojich nevyplatených zárobkov vyššia ako 100 eur. V opačnom prípade sa tvoje zárobky budú zbierať až do doby, kedy bude na konci mesiaca suma tvojich zárobkov vyššia ako 100 eur.

Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky a odpovede budú doplnené už čoskoro. Ak máš nejakú otázku, napíš nám cez nezáväzný záujmový formulár.

Som pripravený ísť do toho(presunie ťa na záujmový formulár)

Volám sa Lubo Jurík
a som autorom Sám Sebe Pán

Od roku 2009 do roku 2012 som žil, študoval a pracoval v Sydney v Austrálii, kde som sa zoznámil s kultúrou pozitivizmu, ale aj s ázijskými kultúrami, ktoré ma odvtedy nesmierne fascinujú.

Už viac ako 4,5 roka som nezávislý na lokalite - živím sa prácou z môjho laptopu, nech sa nachádzam kdekoľvek. Doteraz som žil vo Veľkej Británii, Austrálii, Thajsku, Južnej Kórei, Malajzii a na Taiwane, a cestoval a pracoval zároveň aj na Srí Lanke, Filipínach, v Singapure, Hong Kongu, Japonsku, Taliansku a Nemecku. Aktuálne žijem v meste Taipei na Taiwane.

Venujem sa mnohým projektom. Ako dizajnér a webdizajnér pomáham klientom s ich prevažne online podnikaním. Napísal som a publikoval knihu Láska k Aziatkám. Online kurzom Zarábaj Ako Pán™ pomáham ľuďom so zarábaním cez internet. Na blogu Sám Sebe Pán píšem o pozitívnom myslení, seba motivácii a prekonávaní samého seba. Tvorím internetovú rádio reláciu s názvom Sám Sebe Pán PODCAST, v ktorej sa zhováram s inšpiratívnymi ľuďmi o rôznych zaujímavých témach. A keď som v Európe, taktiež rád prednášam.

Aj v týchto médiách hovorili o mne a mojich projektoch

Zmienky v médiách

Mám záujem, alebo otázku

Zadaj URL adresu svojej hlavnej web stránky

"Netrafíš 100% striel, ktoré nevystrelíš."
- Wayne Gretzky