E-kniha

Láska k Aziatkám

Intímna spoveď mladého Slováka
s vášňou pre ázijské dievčatá.

PRIHLÁS SA NA ODBER NOVINIEK

E-kniha

Láska k Aziatkám

Intímna spoveď mladého Slováka
s vášňou pre ázijské dievčatá.

PRIHLÁS SA NA ODBER NOVINIEK

Knižka je po 15 mesiacoch dopísaná a zeditovaná. Dostupná bude už čoskoro.

Kniha Láska k Aziatkám je necenzurovaným, autobiografickým príbehom mladého Slováka, ktorý nečakane našiel lásku v dievčatách z východnej Ázie - predovšetkým z Južnej Kórei, Japonska a Taiwanu. Za posledných 7 rokov žil v Austrálii, Thajsku, Južnej Kórei, Malajzii a na Taiwane. Za ten čas zažil naozaj všeličo - od 3-ročného vážneho vzťahu, z čoho 1,5 roka to bol vzťah na diaľku, cez niekoľkomesačné randenia a zamotané vzťahy bez záväzkov, až po vzťahy na jednu noc či letné romániky.

Prežil obdobie, kedy bol 6 mesiacov bez sexu, pretože mal vážny vzťah na diaľku; inokedy si zase užíval slobodný život a chodil na štyri rande so štyrmi rôznymi dievčatami týždenne. Niekoľkokrát mu Aziatky zlomili srdce; niekoľkokrát zase on zlomil srdce im.

Láska k Aziatkám nie je iba o sexe a randení s Aziatkami, ale aj o láske, sklamaní a hľadaní samého seba.

Predslov

Knihu Láska k Aziatkám som napísal v prvom rade pre seba. O svojich vzťahoch a skúsenostiach z Ázie sa až na pár výnimiek s nikým nerozprávam, a mal som potrebu všetky tie nahromadené emócie dostať zo seba "von”.

V druhom rade som ju napísal pre svojich fanúšikov - tých, ktorí čítajú blog Sám Sebe Pán™, a pre tých, ktorí sledujú moje kroky - či už cez moje články, alebo cez Facebook či Instagram.

V treťom rade som ju napísal pre tých, ktorých zaujíma ázijská kultúra, ázijské dievčatá, a medzinárodné, medzirasové a medzikultúrne vzťahy.

To, čo po roku písania z Lásky k Aziatkám vzišlo, sa nedalo naplánovať. Pôvodne to mala byť 100 až 150-stranová kniha o randení a sexe s Aziatkami. Nakoniec sa z nej však stala viac ako 300-stranová kniha s podstatne hlbším posolstvom. Stala sa z nej kniha o spoznávaní samého seba.

Či sa ti páčia ženy, alebo muži; či si aktuálne vo vzťahu, alebo nie; či máš deti, alebo nie; verím tomu, že táto kniha ti bude mať čo povedať. Zistíš, ako berú dievčatá z rôznych ázijských krajín vzťahy, randenie, sex či lásku. V čom sú Aziatky iné a čím sa líši ich kultúra, zvyky a správanie. Dozvieš sa, ako sa ku svojim partnerom správajú Japonky, Kórejky alebo Taiwanky. Čo pre ne znamená bozk, držanie rúk, láska, vzťah, či sex na jednu noc. Zistíš, po čom túžia a čo sa im nepáči.

Láska k Aziatkám je však omnoho viac. Dozvieš sa, ako Aziatky reagujú na mužove správanie. Naučíš sa aj niekoľko trikov, ktoré ti pomôžu mať s Aziatkami či ženami všeobecne väčší úspech. Pochopíš, čo majú tvoji rodičia spoločné s tvojim romantickým životom, no hlavne, možno si práve vďaka knihe Láska k Aziatkám uvedomíš, že musíš začať od seba. Že ty si strojcom svojho vlastného šťastia, a že iba ty sám máš možnosť zmeniť svoj svet k lepšiemu.

Mojim celoživotným poslaním je umožniť čo najväčšiemu množstvu ľudí žiť šťastnejší a plnohodnotnejší život, a aj keď je táto knižka pre to tak trochu nezvyčajným nástrojom, verím, že k tomu dopomôže aj tebe.

[et_social_share]

16

dievčat

7

národností

19+

príbehov

155+

hodín písania

300

strán

Dám ti vedieť, keď bude kniha dokončená

Buď jedným z prvých, ktorým dám vedieť, keď dlhoočakávanú knižku Láska k Aziatkám publikujem. Zadaj do formulára nižšie svoje meno a email a pridaj sa k viac ako 100 ľuďom, ktorým napíšem, keď sa tak stane. Ako bonus, ľudia na mojom zozname dostanú ukážky z knižky zadarmo ešte pred jej publikovaním.

arrow

privacy Vážim si každého súkromie a tvoj email samozrejme nikomu nedám.

Úryvky z knihy

1.

... Keď začneme kráčať, hovorí o tom, aký to bol skvelý večer.

“Viem, čo by ho urobilo ešte lepším,” odpovedám.

“Povedz.”

“Nie je to niečo, čo sa dá povedať, ale urobiť.”

“Tak to urob.”

V tom momente zastavujem, chytám ju za ruku, ťahám ju smerom k zábradliu, o ktoré ju chrbtom opieram, a idem ju bez slova pobozkať. Prichádzam ku nej. Som blízko. Veľmi blízko. Ona ma bozká ako prvá ...

2.

... Veľa ľudí vidí sex ako hru. Hru, ktorej cieľom je skórovať. A tak sa celý čas spoločne naháňajú za loptou a snažia sa ju dohnať až k bráne. Lenže orgazmická brána ženy nie je statická. Nie je vždy na tom istom mieste. A keď sa naháňaš za loptou s cieľom skórovať, tá brána sa zvyčajne schová. Futbalové ihrisko je obdĺžnikové, dvojrozmerné, zatiaľ čo ženská myseľ žije v priestore, ktorý nemá určené postranné čiary. Nemá hranice.

Na rozdiel od profesionálneho futbalu, cieľom sexu nie je skórovať, ale užívať si samotnú hru. Každý jeden krok. Každý jeden dotyk lopty. Každý jeden nádych. Keď prestaneš myslieť na to, že chceš skórovať a začneš si užívať samotnú hru, vtedy a iba vtedy dosiahneš so svojím tímovým partnerom spojenie, aké si ešte nedosiahol ...

3.

... Prečo má stlmené emócie? Podľa všetkého za to môže jej detstvo. Jej rodičia sa rozišli ešte predtým, ako sa narodila. Doteraz sú spolu oficiálne v manželstve, ale nežijú spolu a komunikujú, len keď musia. Iris bola vychovaná iba jej matkou a babkou, a mužská figúra jej v detstve chýbala. Jej prvý romantický vzťah s mužom skončil neuveriteľne zle – jej priateľ ju znásilnil. Ona to nikomu roky nepovedala, až sa nakoniec zdôverila terapeutke v škole, ktorá jej pomohla.

Keď mi Iris hovorila jej príbeh – ako sme sedeli pri malom jazierku v krásny slnečný deň - nechcelo sa mi tomu veriť. Iris je jedným z najpozitívnejších ľudí, akých som kedy stretol. Neustále sa usmieva, vždy myslí pozitívne a miluje život. A čo ma prekvapuje zo všetkého najviac, miluje sex.

Kvalita nášho života sa neodvíja od toho, čo sa nám udeje, ale od toho, ako sa k tomu postavíme. Iris mohla nenávidieť sex a mužov celý svoj život. Ona však zobrala svoj život do svojich rúk. Nielen že nemá problém so svojím telom a svojou sexualitou, ale taktiež miluje svoju prácu a život všeobecne ...

4.

... Po tom všetkom som si istý, že sa jej páčim. Keďže to však vyzerá tak, že nehovorí po anglicky, predpokladám, že ju už nikdy neuvidím. Pri lúčení sa preto spontánne rozhodujem ju pobozkať. Asi som blázon. Poznáme sa možno 30 minút, a jej dve kamarátky stoja hneď vedľa nás.

Robím krok ku nej, nežne ju ukazovákom chytám pod špičkou jej brady a palcom hladím po líci. Pozerám jej do očí a pomaly sa prikláňam. Sherry najskôr skloní zrak a vzápätí aj hlavu, a zahanbene ma odmieta. Jej kamarátky výskajú a podpichujú nás. S úsmevom sa lúčime, dievčatá odchádzajú a ja smerujem do cieľa pretekov, kde čakám na Tiffany, no neustále myslím na Sherry ...

privacy Vážim si každého súkromie a tvoj email samozrejme nikomu nedám.

Kto je Lubo Jurík?

3 roky som žil, študoval a pracoval v Sydney v Austrálii. Tam som sa zoznámil s ázijskou kultúrou, ktorá ma odvtedy nesmierne fascinuje.

Ďalšie 3 roky som strávil v Ázii. Živím sa prácou z laptopu, nech sa nachádzam kdekoľvek. Doteraz som okrem Austrálie a Veľkej Británie žil aj v Thajsku, Južnej Kórei, Malajzii a na Taiwane, a cestoval som aj na Srí Lanke, na Filipínach, v Singapure, Hong Kongu a v Japonsku.

Na blogu Sám Sebe Pán™ píšem o pozitívnom myslení, seba motivácii a sebarealizácii. Cez kurz Zarábaj Ako Pán™ učím ľudí ako zarábať cez internet. Online magazínom Asiatiq približujem Európanom modernú ázijskú kultúru. Organizujem Festival Digitálnych Nomádov, prvú oficiálnu konferenciu slovenských digitálnych nomádov a moderných online podnikateľov.