Prečo cenzúra fotiek?

Na túto stránku si sa dostal/a cez niektorú zo scenzúrovaných fotiek na mojom blogu Sám Sebe Pán™. Dôvod, prečo som musel niektoré fotky v článkoch scenzúrovať je ten, že o daných ľuďoch píšem v mojej knihe Láska k Aziatkám a týmto sa snažím zabrániť odhaleniu ich totožnosti. Okrem toho majú všetky osoby v knihe (okrem mňa) zmenené mená, aby ich nebolo možné vypátrať.

Viac sa o e-knihe Láska k Aziatkám dozvieš nižšie na tejto stránke.

Tlačená kniha a e-kniha

Láska k Aziatkám

"Pútavá kniha zo súčasnej doby cestovania, hľadania samého seba a Tinder vzťahov."

Tlačená kniha a e-kniha

Láska k Aziatkám

"Pútavá kniha zo súčasnej doby cestovania, hľadania samého seba a Tinder vzťahov."

Prejdi k objednávke

Láska k Aziatkám

Intímna spoveď mladého Slováka s vášňou pre ázijské dievčatá

Kúp ako tlačenú knihu alebo e-knihu

O čom je Láska k Aziatkám

Kniha Láska k Aziatkám je necenzurovaným, autobiografickým príbehom mladého Slováka, ktorý nečakane našiel lásku v dievčatách z východnej Ázie - predovšetkým z Južnej Kórei, Japonska a Taiwanu. Za posledných 7 rokov žil v Austrálii, Thajsku, Južnej Kórei, Malajzii a na Taiwane. Za ten čas zažil naozaj všeličo - od 3-ročného vážneho vzťahu, z čoho 1,5 roka to bol vzťah na diaľku, cez niekoľkomesačné randenia a zamotané vzťahy bez záväzkov, až po vzťahy na jednu noc či letné romániky.

Prežil obdobie, kedy bol 6 mesiacov bez sexu, pretože mal vážny vzťah na diaľku; inokedy si zase užíval slobodný život a chodil na štyri rande so štyrmi rôznymi dievčatami týždenne. Niekoľkokrát mu Aziatky zlomili srdce; niekoľkokrát zase on zlomil srdce im.

Láska k Aziatkám však nie je iba o sexe a randení s Aziatkami, ale aj o láske, sklamaní a hľadaní samého seba.

Pre koho Láska k Aziatkám nie je

Nie všetko sa páči každému, takže viem, že ani kniha Láska k Aziatkám nie je pre každého. Ak si silno kresťansky založený, táto kniha ťa podľa všetkého pobúri. Ak nie si otvorený novým myšlienkam a názorom, radšej sa poobzeraj po inej knihe. Oh, a ak ešte nemáš 18 rokov, Láska k Aziatkám taktiež zatiaľ nie je pre teba.

Predslov

Knihu Láska k Aziatkám som napísal nie len pre svojich fanúšikov - tých, ktorí čítajú môj blog Sám Sebe Pán™ alebo sledujú moje kroky cez Facebook či Instagram, ale aj pre tých, ktorých zaujíma cestovanie, ázijská kultúra, ázijské dievčatá a medzinárodné, medzirasové a medzikultúrne vzťahy.

Čo po roku písania z Lásky k Aziatkám vzišlo, sa nedalo naplánovať. Pôvodne to mala byť 100 až 150-stranová elektronická kniha o randení a sexe s Aziatkami. Nakoniec sa z nej však stala skoro 400-stranová tlačená kniha s podstatne hlbším posolstvom. Stala sa z nej kniha o spoznávaní samého seba.

Či sa ti páčia ženy alebo muži; či si aktuálne vo vzťahu alebo nie; či máš deti alebo nie; verím tomu, že táto kniha ti bude mať čo povedať. Zistíš, ako berú dievčatá z rôznych ázijských krajín vzťahy, randenie, pohlavný styk, či lásku. V čom sú Aziatky iné a čím sa líši ich kultúra, zvyky a správanie. Dozvieš sa, ako sa k svojim partnerom správajú Japonky, Kórejky alebo Taiwanky. Čo pre ne znamená bozk, držanie rúk, láska, vzťah, či sex na jednu noc. Zistíš, po čom túžia a čo sa im nepáči.

Láska k Aziatkám je však omnoho viac. Dozvieš sa, ako Aziatky reagujú na mužove správanie. Pochopíš, čo majú tvoji rodičia spoločné s tvojim romantickým životom, no hlavne, možno si práve vďaka knihe Láska k Aziatkám uvedomíš, že musíš začať od seba. Že ty si strojcom svojho vlastného šťastia, a že iba ty sám máš možnosť zmeniť svoj svet k lepšiemu. A ak si chlap, naučíš sa aj niekoľko trikov, ktoré ti pomôžu mať s Aziatkami či ženami všeobecne väčší úspech.

Mojím celoživotným poslaním je umožniť čo najväčšiemu množstvu ľudí žiť šťastnejší a plnohodnotnejší život. Aj keď je táto knižka pre to tak trochu nezvyčajným nástrojom, verím, že k tomu dopomôže aj tebe.

Lubo Jurík
autor knihy Láska k Aziatkám

7

národností

17

príbehov

66

kapitol

96

fotografií

400

strán

Objednávka

Tlačená kniha
14,99 EURjednorazová platba
 • Prístup do členskej zóny
 • E-kniha vo formáte .pdf
 • E-kniha vo formáte .mobi
 • E-kniha vo formáte .epub
 • 5 bonusových kapitol, ktoré boli z knihy vystrihnuté
 • Tlačená kniha (mäkká väzba, 400 strán, 96 fotografií)
Chcem tlačenú knihu

.

E-kniha
12,99 EURjednorazová platba
 • Prístup do členskej zóny
 • E-kniha vo formáte .pdf
 • E-kniha vo formáte .mobi
 • E-kniha vo formáte .epub
 • 5 bonusových kapitol, ktoré boli z knihy vystrihnuté
Chcem e-knihu pre seba

Lásku k Aziatkám čítali aj v týchto krajinách

Lásku k Aziatkám čítali aj v týchto krajinách

Ak žiješ v niektorej z krajín, ktorá ešte NIE JE na mape vyznačená, napíš mi na lubo@samsebepan.sk v ktorej krajine žiješ a ja ti spätne pošlem zľavový kupón, vďaka ktorému si budeš môcť knihu alebo ebook Láska k Aziatkám zakúpiť o 2 € lacnejšie.

Prečo to robím? Pretože chcem, aby bola tá mapa celá ružová :)

Čitatelia knihy Láska k Aziatkám

Ak chceš, aby tu bola aj tvoja fotka, pridaj ju na Facebook alebo Instagram s hashtagom #laskakaziatkam

Recenzie

Michael Šubák

★★★★★

Naozaj úžasná kniha, napínavý životný príbeh, v ktorom autor ukazuje nie len kultúru ázijských dievčat, ale aj ich správanie, tradície a životný štýl.

Michael Šubák (WordPress developer)
Annamária Valachová

★★★★★

Kniha sa nedala odložiť. Je veľmi pútavo a jednoducho na predstavu napísaná, čo je veľké plus. Určite ju odporúčam, pretože som sa z nej aj dozvedela dosť vecí, ktoré som si pred tým nikdy u mužov nevšímala.

Annamária Valachová
Nick Wasserburger

★★★★★

Na světě jsou zatím dva autoři u kterých jsem od začátku do konce knihu neodložil – e-knihy od Morgan Rice a Lubova kniha Láska k Aziatkám. Ani mi nepřišlo, že čtu ve slovenštině jak jsem byl do jeho příběhu zažraný. Autor má velmi poutavý styl vyprávění.

Oceňuji také to, že autor nic necenzuruje, vypráví vše tak jak prožil, včetně intimních chvilek. Při čtení čtenář může často narazit na chvilky, kdy vidí sám sebe (pro ty co už mají knihu za sebou prozradím, že část se Sakurou je jak přes kopírák z mého života :D ) Klobouk dolu PANE SPISOVATELI. Přeji hodně úspěchů ve tvém životě. A lidi fakt neváhejte, podpořte autora! 12 éček je nic za tu práci, co si Lubo s touto knížkou dal.

Nick Wasserburger
Mirka Pisarčíková

★★★★★

Veľmi pútavá kniha zo súčasnej doby cestovania, hľadania samého seba a Tinder vzťahov. Veľmi rýchlo sa číta, nájdete tam veľa vzťahov, sexu, cestovania a zopár zlomených sŕdc. Oddychové čítanie na večer.

Mirka Pisarčíková
Tomáš Vokálek

★★★★★

Kniha od Luba mě naprosto pohltila. Velice příjemný čtení, které mě bavilo od začátku do konce. Kniha mě inspirovala a jsem i díky ni opět v Asii. Doporučuji.

Tomáš Vokálek
Andrej Kacián

★★★★★

Cestoval som na služobku do Dublinu, tak som si zobral túto knihu so sebou do lietadla. Za tých cca 5 hodín letu (tam a späť dokopy) som tú knihu doslova zhltol. Veľmi pútavo a zaujímavo napísané, vrátane myšlienok a rád – nielen príbeh samotný. Ďakujem za príjemný zážitok.

Andrej Kacián
Jakub Barthy Bartoš

Láska k Aziatkám je jedna z mála kníh, ktoré som za svoj život prečítal. Zhltol som ju za 5 dní a bola skvelá. Príbeh je napísaný emotívne, ale hlavne úprimne. Po celý čas som ho prežíval spolu s autorom a niekedy som dokonca nevedel prestať čítať. Kniha mi veľmi pomohla a bola pre mňa zdrojom užitočných informácií, nakoľko aj ja sám som mal vzťah s Aziatkou. Ďakujem.

Jakub Barthy Bartoš
Beáta Oravcová

V knihe je všetko – vzrušenie, sex, láska, nádej a radosť, ale i smútok, nostalgia, bolesť a trpké skúsenosti. Život je o emóciách a o nich je aj táto kniha. Aj preto sa tak dobre číta.

Beáta Oravcová (image konzultantka)
Peter Švaral

Nevedel som sa od nej odtrhnúť!

Láska k Aziatkám mapuje vzrušujúce zážitky mladého a odvážneho Slováka Ľuba, ktorému pri nadväzovaní známostí s opačným pohlavím nestačí len nabrať odvahu osloviť neznáme dievča, ale musí neustále bojovať s mnohými bariérami a zvláštnosťami ázijskej kultúry. Je to humorné i dojímavé (často navyše napínavé) čítanie nielen pre šťastne zadaných, ale aj pre tých, ktorí o podobných dobrodružstvách snívajú.

Peter Švaral (cestovateľ, online podnikateľ)
David Lörincz

Tvou knížku jsem zhltnul asi za 3 dny. Mou první knížku ve Slovenštině. Byla skvělá. Rozhodně odhalovala z tvého života více, než jsem čekal. Zaujal mě hlavně tvůj přechod z monogamie na bigamii a pak zase zpět.

David Lörincz (online podnikateľ)
Mišo Duchoň

Kniha mi pripomínala seriál HOW I MET YOUR MOTHER, len nie je o architektovi v New Yorku, ale o digitálnom nomádovi zo Slovenska v Ázii. Ak sa ti ten seriál páčil tiež, myslím, že sa ti bude páčiť aj táto kniha. Okrem príhod z randenia je tento Ľubov príbeh plný zamyslení o živote, brutálnych kultúrnych rozdielov a vtipných príhod.

Mišo Duchoň (tréner, blogger)
Jana Bieliková

Láska k Aziatkám je pre mňa knihou z kategórie tých, ktoré sa čítajú „na jeden dych“. Príbeh je písaný veľmi pútavo a zaujme vás od prvých viet. Ak raz začnete, neviete prestať. Chcete poznať, čo bude ďalej, ako sa vyvinie Ľubov vzťah a čo nové sa mu na ceste za láskou prihodí.

Jana Bieliková (digitálna účtovníčka)
Milan Š.

Klobúk dole, ako úprimne autor píše o negatívnych veciach. Niekedy spravil doslova až duševný striptíz, na čo rozhodne nemá odvahu každý. Knihe to však pridáva na autenticite.

Milan Š. (cestovateľ, Android programátor)
Bohumila Binna Ďurišová

Knihu som prečítala iba za niekoľko dní! Je skvelé, ako bol autor v knihe úprimný. Randiť s Aziatkami isto neplánujem, ale knihu odporúčam každému, mužovi či žene.

Bohumila Binna Ďurišová (virtuálna asistentka)
Peter Kincel

Kniha Láska k Aziatkám je pikantným a zaujímavým čítaním, autor píše pútavo, nebojí sa byť úprimný a v knihe odhaľuje svoje príjemné aj nepríjemné skúsenosti. Pre mňa ako človeka, ktorý sám občas v Ázii randí, je navyše kniha veľmi prínosná. Odporúčam!

Peter Kincel (cestovateľ, grafik a webdizajnér)
Lesana Vaneková

Kniha Láska k Aziatkám je písaná jednoducho a zároveň pútavo. Posledné kapitoly ma zaujali najviac. Vďaka tomu, ako ich autor prirodzene a s ľahkosťou písal, som sa do nich vedela vžiť a naplno si ich vychutnať. Už len kvôli jeho úvahám a nadhľadu sa to oplatilo čítať. Takisto bolo poučné zistiť, akým spôsobom sa môže chlap zamýšľať.

Lesana Vaneková (jazyková korektorka)

Tvoje knížka mě pobavila a poučila. Děkuji za spoustu cenných odkazů na další zdroje zábavy! Moje knihovna určitě dostane pár přírůstků ;-) A z pohledu 30-leté holky, která randila na Tinderu a zažila pár ne až tak vydařených vztahů, musím se vším co jsi napsal o holkách i o klucích souhlasit. Dobře ne se vším, ale 95% určitě.

Radka Prknová

Krátke úryvky z knihy

Život vo vlastných rukách

... Prečo má stlmené emócie? Podľa všetkého za to môže jej detstvo. Jej rodičia sa rozišli ešte predtým, ako sa narodila. Doteraz sú spolu oficiálne v manželstve, ale nežijú spolu a komunikujú, len keď musia. Iris bola vychovaná iba jej matkou a babkou, a mužská figúra jej v detstve chýbala. Jej prvý romantický vzťah s mužom skončil neuveriteľne zle – jej priateľ ju znásilnil. Ona to nikomu roky nepovedala, až sa nakoniec zdôverila terapeutke v škole, ktorá jej pomohla.

Keď mi Iris hovorila jej príbeh – ako sme sedeli pri malom jazierku v krásny slnečný deň - nechcelo sa mi tomu veriť. Iris je jedným z najpozitívnejších ľudí, akých som kedy stretol. Neustále sa usmieva, vždy myslí pozitívne a miluje život. A čo ma prekvapuje zo všetkého najviac, miluje sex.

Kvalita nášho života sa neodvíja od toho, čo sa nám udeje, ale od toho, ako sa k tomu postavíme. Iris mohla nenávidieť sex a mužov celý svoj život. Ona však zobrala svoj život do svojich rúk. Nielen že nemá problém so svojím telom a svojou sexualitou, ale taktiež miluje svoju prácu a život všeobecne...

Sex ako hra?

... Veľa ľudí vidí sex ako hru. Hru, ktorej cieľom je skórovať. A tak sa celý čas spoločne naháňajú za loptou a snažia sa ju dohnať až k bráne. Lenže orgazmická brána ženy nie je statická. Nie je vždy na tom istom mieste. A keď sa naháňaš za loptou s cieľom skórovať, tá brána sa zvyčajne schová. Futbalové ihrisko je obdĺžnikové, dvojrozmerné, zatiaľ čo ženská myseľ žije v priestore, ktorý nemá určené postranné čiary. Nemá hranice.

Na rozdiel od profesionálneho futbalu, cieľom sexu nie je skórovať, ale užívať si samotnú hru. Každý jeden krok. Každý jeden dotyk lopty. Každý jeden nádych. Keď prestaneš myslieť na to, že chceš skórovať a začneš si užívať samotnú hru, vtedy a iba vtedy dosiahneš so svojím tímovým partnerom spojenie, aké si ešte nedosiahol...

Lúčenie

... Po tom všetkom som si istý, že sa jej páčim. Keďže to však vyzerá tak, že nehovorí po anglicky, predpokladám, že ju už nikdy neuvidím. Pri lúčení sa preto spontánne rozhodujem ju pobozkať. Asi som blázon. Poznáme sa možno 30 minút, a jej dve kamarátky stoja hneď vedľa nás.

Robím krok ku nej, nežne ju ukazovákom chytám pod špičkou jej brady a palcom hladím po líci. Pozerám jej do očí a pomaly sa prikláňam. Sherry najskôr skloní zrak a vzápätí aj hlavu, a zahanbene ma odmieta. Jej kamarátky výskajú a podpichujú nás. S úsmevom sa lúčime, dievčatá odchádzajú a ja smerujem do cieľa pretekov, kde čakám na Tiffany, no neustále myslím na Sherry...

Ukážky ma zaujali, chcem viac(presunie ťa na objednávkový formulár)

Aj v týchto médiách sa hovorilo o Láske k Aziatkám

Láska k Aziatkám bola aj v týchto médiách

O autorovi

Volám sa Lubo Jurík a od roku 2009 do roku 2012 som žil, študoval a pracoval v Sydney v Austrálii, kde som sa zoznámil s ázijskou kultúrou, ktorá ma odvtedy nesmierne fascinuje.

Už viac ako 4 roky som nezávislý na lokalite - živím sa prácou z môjho laptopu, nech sa nachádzam kdekoľvek. Doteraz som žil vo Veľkej Británii, Austrálii, Thajsku, Južnej Kórei, Malajzii, Vietname a na Taiwane, a cestoval a pracoval zároveň aj na Srí Lanke, Filipínach, v Singapure, Hong Kongu, Japonsku, Taliansku a Nemecku. Aktuálne žijem v prímorskom meste Da Nang vo Vietname.

Okrem písania sa venujem aj mnohým iným projektom. Viac ako 11 rokov pomáham firmám s tvorbou grafiky a web stránok. Online kurzom Zarábaj Ako Pán™ učím ľudí zarábať cez internet. Na blogu Sám Sebe Pán píšem o pozitívnom myslení, seba motivácii a prekonávaní samého seba. Tvorím internetovú rádio reláciu s názvom Sám Sebe Pán PODCAST, v ktorej sa zhováram s inšpiratívnymi ľuďmi o rôznych zaujímavých témach. A keď som v Európe, taktiež prednášam.

Knihu Láska k Aziatkám som písal 12 mesiacov. Väčšinu som napísal na Taiwane a Filipínach, prevažne v kaviarňach, reštauráciách, na plážach a počas presunov autobusmi, vlakmi a lietadlami. Jednu kapitolu som napísal na námestí neďaleko Vatikánu a na zemi autobusovej stanice v Ríme.

Stále váhaš?

Stále nevieš, či sa ti bude kniha páčiť? A čo tak prečítať si niekoľko kapitol úplne zadarmo? Vyskúšaj a uvidíš, či ťa Láska k Aziatkám zaujme.

Chcem ukážku zdarma

Pri registrácii zadaj svoju skutočnú emailovú adresu, pretože inak ti neprídu prihlasovacie údaje do členskej zóny, v ktorej nájdeš ukážky z knihy.