Mišo Duchoň je 28-ročný kondičný tréner a bloger, ktorý pochádza z Prievidze, no momentálne žije v Bratislave. Na jeho blogu misoduchon.com píše o tom, ako byť efektívny či už v práci, v športe alebo v osobnom živote. Aktívne trénuje, o čom môžeš viac zistiť na stránke outdoorovej workout akadémie SOWA, a taktiež je súčasťou slovenského startupu Neseda.

Z Miša mám už od nášho prvého stretnutia pocit, že sa vyzná a vie, o čom rozpráva. Všetky naše stretnutia sú veľmi inšpiratívne a taký je verím aj tento podcast. Mišo je TOP a som si istý, že o ňom budeš ešte veľa počuť. Preto si teraz nenechaj ujsť náš podcast, v ktorom sme sa bavili o mnohých zaujímavých témach.

Sám Sebe Pán™ Podcast #04 s Mišom Duchoňom

Mišove projekty a iné projekty spomínané v podcaste

Zdieľaj svoj názor

Páčil sa ti tento podcast? Vylepšil by si niečo? Daj mi vedieť do komentárov pod článkom alebo na email lubo@samsebepan.sk.

– Lubo Jurík, 21. júla 2017, Bratislava

Máš k článku otázku alebo pripomienku?

Páčil sa ti tento článok? Chceš sa podeliť o svoje osobné skúsenosti? Napíš mi do diskusie nižšie. Odpovedám na každý komentár.

Chceš dostávať nové články a podcasty Sám Sebe Pán emailom?

Pridaj sa k mnohým, ktorí pravidelne dostávajú nové články a podcasty zo SámSebePán.sk zadarmo priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí si nové články prečítajú.

Kniha Láska k Aziatkám je konečne v predaji