Erik Gyepes je 29-ročný affiliate marketér z Nitry, ktorý žije v Thajsku už svoj piaty rok, aj so svojou thajskou manželkou. S Erikom sa osobne poznáme viac ako 3 roky a som nesmierne rád, že som ho nedávno opäť mohol stretnúť osobne počas jeho krátkej návštevy Slovenska. Výsledkom nášho stretnutia je aj Sám Sebe Pán™ Podcast číslo 3, v ktorom sme sa rozprávali o jeho podnikateľských začiatkoch, o jeho príchode a živote v Thajsku, o medzikultúrnych vzťahoch, ako aj o tom, čím sa Erik živí momentálne a ako vidí svoju budúcnosť. Rozhovor je to vcelku zábavný, preto verím, že sa bude páčiť aj vám.

Erik v angličtine bloguje o affiliate marketingu na erikgyepes.com, zatiaľ čo na depi.sk môžete nájsť jeho pôvodný slovenský blog o živote v Thajsku.

Ďakujem Erikovi, že prijal moje pozvanie a ospravedlňujem sa mu, pretože som počas podcastu až dvakrát vyslovil jeho priezvisko nesprávne.

Sám Sebe Pán PODCAST 03 s hosťom Erikom Gyepesom

Vypočuj si tretí Sám Sebe Pán PODCAST kliknutím na tlačidlo play vo widgete.

Sám Sebe Pán™ Podcast s Erikom Gyepesom

S Erikom v Nitre 12. mája 2017

Zdieľaj svoj názor

Páčil sa ti podcast? Vylepšil by si niečo? Daj mi vedieť do komentárov pod článkom.

– Lubo Jurík, 12. mája 2017, kaviareň Guteva, Nitra

Máš k článku otázku alebo pripomienku?

Páčil sa ti tento článok? Chceš sa podeliť o svoje osobné skúsenosti? Napíš mi do diskusie nižšie. Odpovedám na každý komentár.

Chceš dostávať nové články a podcasty Sám Sebe Pán emailom?

Pridaj sa k vyše 1200 ľuďom, ktorí pravidelne dostávajú nové články a podcasty zo SámSebePán.sk zadarmo priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí si nové články prečítajú.