Tvorba web stránok na mieru

Webové riešenia pre progresívnych podnikateľov, ktorí nemajú čas

Tvoja web stránka ťa musí vystihovať

Tvoja web stránka je ako tvoje oblečenie či účes. Či si to uvedomuješ alebo nie, ľudia ťa súdia na základe tvojho oblečenia, doplnkov či účesu. Prvý dojem teba ako človeka je dôležitý, keď stretneš niekoho nového, že? S web stránkou tvojej firmy je to presne také isté.

Keď nosíš obyčajné modré rifľové nohavice a šedé tričká, nikto si ťa na párty či spoločenskej udalosti nezapamätá. Splynieš s davom. Rovnako tak aj obyčajná web stránka, urobené zo zastaranej šablóny za 20 €, ťa nijako neodlíši a skôr image teba a tvojej firmy poškodí ako ti pomôže.

Keď si však dáš na svojom oblečení záležať, oblečieš sa o niečo štýlovejšie ako väčšina, no zároveň si zvolíš oblečenie, ktoré sa hodí k tvojej osobnosti, ľudia si ťa nie len všimnú, ale aj ľahšie zapamätajú. Rovnako, keď si dáš web stránku urobiť profesionálovi, tvoja firma bude medzi tisíckami iných firiem jednoduchšie rozoznateľná a lepšie zapamätateľná.

Web dizajn nie je iba o vytvorení peknej stránky s peknými farbami a pekným písmom.

Tvoja web stránka nie podľa tvojich predstáv, ale tvojej osobnosti

Väčšina ľudí má o svojej novej web stránke svoju vlastnú predstavu. Chcú, aby bol v ich logu taký a taký symbol. Chcú, aby bola na web stránke tá a tá fotografia. Chcú použiť určitú farbu, pretože sa im jednoducho páči. A to je ten problém. Presne preto má väčšina firiem neoriginálne, nudné web stránky, ktoré nevystihujú ani osobnosť ich majiteľa/zakladateľa, ani dušu firmy samotnej. Profesionálni grafici vedia, že to, čo klient chce, nie je vždy to, čo potrebuje.

Profesionálni grafici vedia, že to, čo klient chce, nie je vždy to, čo potrebuje.

Ešte predtým ako webový grafik začne pracovať na tvojej novej web stránke, musí ťa najskôr spoznať. A tým nemám na mysli zistiť, aké farby sa ti páčia - aj keď aj táto informácia môže byť užitočná. Tým mám na mysli prísť na to kto si, čo je pre teba dôležité, čo ťa motivuje podnikať a robiť práve to, čo robíš.

V prípade, že tvoja firma už nejaký čas existuje a máš záujem o redesign (vytvorenie novej web stránky), grafik musí spoznať nie len teba ako majiteľa/výkonného riaditeľa danej firmy, alebo aj firmu samotnú - aké sú jej hodnoty, čo je pre firmu dôležité, prečo existuje a čo je jej hlavným cieľom.

Chcem vedieť čo získam
Mám záujem spolupracovať

Úvodný audit web stránky zdarma

Novým klientom ponúkame úvodný audit ich web stránky a navrhnutie vhodného riešenia úplne zdarma. Prídite na to, čo na vašej web stránke nefunguje, a ako to napraviť.

Chcem spoznať chyby svojho webu