Volám sa Lubo Jurík a som dizajnér,
ktorý sa vždy pýta prečo

Od roku 2009 do roku 2012 som žil, študoval a pracoval v Sydney v Austrálii, kde som sa zoznámil s kultúrou pozitivizmu, ale aj s ázijskými kultúrami, ktoré ma odvtedy nesmierne fascinujú.

Už viac ako 4,5 roka som nezávislý na lokalite - živím sa prácou z môjho laptopu, nech sa nachádzam kdekoľvek. Doteraz som žil vo Veľkej Británii, Austrálii, Thajsku, Južnej Kórei, Malajzii, Vietname a na Taiwane, a cestoval a pracoval zároveň aj na Srí Lanke, Filipínach, v Singapure, Hong Kongu, Japonsku, Taliansku a Nemecku. Aktuálne žijem v prímorskom meste Da Nang vo Vietname.

Okrem dizajnu a tvorby web stránok sa venujem aj iným projektom. Napísal som a publikoval knihu Láska k Aziatkám. Online kurzom Zarábaj Ako Pán™ pomáham ľuďom so zarábaním cez internet. Na blogu Sám Sebe Pán píšem o pozitívnom myslení, seba motivácii a prekonávaní samého seba. Tvorím internetovú rádio reláciu s názvom Sám Sebe Pán PODCAST, v ktorej sa zhováram s inšpiratívnymi ľuďmi o rôznych zaujímavých témach. A keď som v Európe, taktiež rád prednášam.

  • Vyše 12 rokov profesionálne dizajnujem logá, firemné identity, tlačoviny a web stránky.
  • Vyše 4 roky podnikám iba cez internet a mám skúseností z mnohých oblastí online podnikania.
  • Vyše 7 rokov žijem v zahraničí (spolu v 6 krajinách) a mám hlboké skúsenosti s rôznymi kultúrami.
  • Vyše 3 roky sa aktívne zaoberám psychológiou a podvedomým ľudským správaním.
Mám záujem spolupracovať

Zmienky v médiách

Zmienky v médiách

12+

rokov praxe

80+

klientov

105+

web stránok

48+

firemných identít